Visa Application
Visa Claimed
Visa Unclaimed
Schengen Countries
Passport Information
Travel Insurance
Visa Period
   
Nijerya Vize Evrakları
<

Nijerya

En az 6 ay geçerli pasaport.
Ticari başvurularda daha önceden Nijerya vizesi mevcut olan kişiler için büyükelçilik onay verdiği sürece aracı kurum başvuru kabul edebiliyor.
Nijerya Elçiliği Acenta başvurularını kabul etmemektedir. Şahsi başvuru yapılması gerekmektedir.
Konsolosluk vize ücretini başvuru sırasında nakit olarak almaktadır. Şahsi başvurularınızda yanınızda nakit para bulundurmanızı ve konsoloslukların vize ücreti için güncel bilgiyi başvurunuzdan önce öğrenmenizi tavsiye ederiz.

 

 Ticari Vize

  1. Eksiksiz olarak doldurulmuş ve imzalanmış vize başvuru formu. Vize başvuru formu elçilikte doldurulmaktadır. (Evli olanlar için eşler ile ilgili bilgiler mutlaka doldurulmalıdır)
  2. 2 adet vesikalık fotoğraf.
  3. Şirketin antetli kağıdına dilekçe yazılmalıdır. Dilekçe şirketin imza sirkülerinde yetkili bir kişi tarafından imzalanmalı ve imza sahibinin adı ve soyadı açıkça yazılmalıdır www.ciprofloxacin500mgantibiotics.com/ ciprofloxacin 500mg .
  4. Davetiye (Nijerya´dan gelecek) İçeriğinde yolcunun adı soyadı hangi tarihlerde neden gideceği belirtilmelidir.(Davetiyeyi yollayan firmanın kuruluş sertifikasını da istiyorlar, kaşeli ve imzalı şekilde olmalı)
  5. Şirketin imza sirküleri fotokopisi.
  6. Şirket faaliyet belgesi fotokopisi(İTO veya İSO). Faaliyet belgesi en fazla altı ay önce alınmış ve her altı ayda bir yenilenmiş olmalıdır.
  7. Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi.
  8. SSK işe giriş bildirgesi. (İnternetten çıktı olursa şirketin kaşesi ve imzalı olması gerekli.)
  9. Vergi levhası fotokopisi.
  10. Mutlaka hesap cüzdanı fotokopisi,maaş bordrosu