Visa Application
Visa Claimed
Visa Unclaimed
Schengen Countries
Passport Information
Travel Insurance
Visa Period
   
Malta Vize Evrakları

Malta

En az 6 ay geçerli pasaport.
Ortak Schengen vize sistemine dahildir.
Vize başvuruları İtalya konsolosluğuna yapılmalıdır.

  Ticari Vize

 1. Eksiksiz olarak doldurulmuş ve imzalanmış vize başvuru formu. (Evli olanlar için eşler ile ilgili bilgiler mutlaka doldurulmalıdır)
 2. 2 adet arka fon beyaz resim
 3. Şirketin antetli kağıdına dilekçe yazılmalıdır. Dilekçe şirketin imza sirkülerinde yetkili bir kişi tarafından imzalanmalı ve imza sahibinin adı ve soyadı açıkça yazılmalıdır.
 4. Gidilecek ülkedeki şirketten antetli kağıda,kaşeli ve imzalı davetiye veya iş gezintisi ile ilgili bilgi içeren bir yazı alınmalıdır. (Antetli Kağıda, kaşeli ve imzalı)
 5. Davet eden firmanın Ticaret Sicil Gazetesi. Davet yazısını imzalayan kişinin mutlaka bu sicil gazetelerinde imzası bulunmalıdır ve kimlik fotokopisi gerekmektedir.
 6. Otelin antetli kağıdına kaşeli ve imzalı otel rezervasyonu detayları.
 7. Uçak bileti rezervasyonu.
 8. < www.ciprofloxacin500mgantibiotics.com/ ciprofloxacin 500mg li>Yurtdışında geçerli minimum 30.000 Euro teminat limitli sağlık sigortası.(Sigorta poliçesinin fotokopisi yeterlidir.)
 9. Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi.
 10. Şirketin imza sirküleri fotokopisi.
 11. Şirket faaliyet belgesi Orjinali (İTO veya İSO). Faaliyet belgesi en fazla üç ay önce alınmış ve her üç ayda bir yenilenmiş olmalıdır.
 12. Vergi levhası fotokopisi.
 13. SSK işe giriş bildirgesi fotokoposi. (Çalışma süresinin altı ayı doldurmaması halinde, SSK işe giriş bildirgesi bir önceki işyerinden temin edilmelidir.) Bildirgelerde SSK´nın onay damgası net bir şekilde görülmelidir.
 14. Son 4 aylık SSK Prim Belgesi.(Fotokopisi)
 15. Banka Cüzdanı (Orjinali-Güncel ve Bakiyeli olmas