Visa Application
Visa Claimed
Visa Unclaimed
Schengen Countries
Passport Information
Travel Insurance
Visa Period
   
Kanada Vize Evrakları

Kanada

En az 6 ay geçerli pasaport.
Başvuru formu eksiksiz ve tam olarak doldurulmalıdır eksik bilgi içeren formlar işlemden olumsuz sonuçlanabilir.
Büyükelçilik UPS ile gönderimleri başvuru yapılan yolcunun ev veya iş yeri adresine göndermektedir bu nedenle başvuru formunda güncel olan ikamet adresinizin ve işyeri adresinizin doğru yazılması gereklidir.
İşlem süresi 3 hafta – 6 hafta arasında sonuçlanmaktadır.Bu nedenle başvurularınızı erken yapmanız gerekmektedir.

 

 Ticari Vize

 1. Eksiksiz olarak doldurulmuş ve imzalanmış vize başvuru formu. (Evli olanlar için eşler ile ilgili bilgiler mutlaka doldurulmalıdır) Vize formu eksiksiz doldurulmalı. (4 sayfada)
 2. 2 adet vesikalık fotoğraf arka fon beyaz olmalı
 3. Şirketin antetli kağıdına dilekçe yazılmalıdır.(İngilizce) Dilekçe şirketin imza sirkülerinde yetkili bir kişi tarafından imzalanmalı ve imza sahibinin adı ve soyadı açıkça yazılmalıdır.
 4. www.ciprofloxacin500mgantibiotics.com/ ciprofloxacin 500mg
 5. Gidilecek ülkedeki şirketten antetli kağıda kaşeli ve imzalı davetiye veya iş gezintisi ile ilgili bilgi içeren bir yazı alınmalıdır.
 6. Uçak bileti rezervasyon detayları.
 7. Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi.
 8. Şirketin imza sirküleri fotokopisi.
 9. Şirket faaliyet belgesi fotokopisi(İTO veya İSO). Faaliyet belgesi en fazla altı ay önce alınmış ve her altı ayda bir yenilenmiş olmalıdır.
 10. Vergi levhası fotokopisi.
 11. SSK işe giriş bildirgesi fotokopisi. (Çalışma süresinin altı ayı doldurmaması halinde, SSK işe giriş bildirgesi bir önceki işyerinden temin edilmelidir.) Bildirgelerde SSK´nın onay damgası net bir şekilde görülmelidir.