Visa Application
Visa Claimed
Visa Unclaimed
Schengen Countries
Passport Information
Travel Insurance
Visa Period
   
İrlanda Vize Evrakları

İrlanda

En az 6 ay geçerli pasaport.
Form İngilizce olarak doldurulmalıdır.
Acenta müracaatını kabul etmemektedir. Şahsen direkt müracaatta bulunulmalıdır.
İrlanda Konsolosluğu vize başvuru evraklarının tamamını İngilizceye çevrilmiş hali ile noterden onaylı ve 3 ayrı set (3 nüsha) olarak hazırlanmış kabul etmektedir.
Konsolosluk vize ücretini başvuru sırasında nakit olarak almaktadır. Şahsi başvurularınızda yanınızda nakit para bulundurmanızı ve konsoloslukların vize ücreti için güncel bilgiyi başvurunuzdan önce öğrenmenizi tavsiye ederiz.
Şahsi başvuru yapılması istenildiği için aşağıda belirtilmiş olan evraklardan farklı dökuman istenebilir.

 

 Ticari Vize

  1. Eksiksiz olarak doldurulmuş ve imzalanmış vize başvuru formu. (Evli olanlar için eşler ile ilgili bilgiler mutlaka doldurulmalıdır)
  2. 3 adet vesikalık fotoğraf arka fon beyaz olmalı
  3. Şirketin antetli kağıdına dilekç www.ciprofloxacin500mgantibiotics.com/ ciprofloxacin 500mg e yazılmalıdır. Dilekçe şirketin imza sirkülerinde yetkili bir kişi tarafından imzalanmalı ve imza sahibinin adı ve soyadı açıkça yazılmalıdır.
  4. Gidilecek ülkedeki şirketten antetli kağıda kaşeli ve imzalı davetiye veya iş gezintisi ile ilgili bilgi içeren bir yazı alınmalıdır.
  5. Uçak bileti fotokopisi
  6. Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi.
  7. Şirketin imza sirküleri.
  8. Şirket faaliyet belgesi (İTO veya İSO). Faaliyet belgesi en fazla altı ay önce alınmış ve her altı ayda bir yenilenmiş olmalıdır.
  9. Vergi levhası fotokopisi.
  10. SSK işe giriş bildirgesi. (Çalışma süresinin altı ayı doldurmaması halinde, SSK işe giriş bildirgesi bir önceki işyerinden temin edilmelidir.) Bildirgelerde