Visa Application
Visa Claimed
Visa Unclaimed
Schengen Countries
Passport Information
Travel Insurance
Visa Period
   
Hollanda Vize Evrakları

Hollanda

En az 6 ay geçerli pasaport.
Ortak Schengen vize sistemine dahildir.
Pasaportta son 2 yıl içerisinde Hollanda'dan alınmış schengen vizesi yok ise, turistik başvurularda Acenta müracaatı kabul edilmemektedir.
Ticari basvurularda yolcunun pasaportunda son 3 yıl içinde alınmıs Schengen vizesi varsa acenta basvurusu kabul edilmektedir aksi takdirde sahsi basvuru yapılması gerekmektedir.
Konsolosluk randevu ile çalışmaktadır. Şahsi başvurularda randevu alırken yapılması gereken işlem;
Randevular 0212 340 44 31 numaralı telefondan alınabilecektir.
İş Bankası şubesinden 24,50 TL olan servis ücreti yatırılarak ve ödemeden sonra verilen belgenin üzerindeki pin numarası ile randevu alınabilecektir veya Geçerli Visa ya da Master kartınız varsa pin kodu almadan da randevu alınabilcektir, Randevu ücreti olan servis ücretinin hesabınızdan çekilmesi için, görüşme başlangıcında randevu sistemi elemanı tarafından gerekli işlemler yapılacaktır.
Randevu alırken pasaportunuzun mutlaka yanınızda olması gerekmektedir.
Şahsi başvuru www.ciprofloxacin500mgantibiotics.com/ ciprofloxacin 500mg larda aşağıda belirtilmiş olan evraklardan farklı dökuman istenebilir.
Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda, hiçbir açıklama yapmadan yolcuları şahsen görme talebinde bulunabilir.

 

 Ticari Vize

  1. Eksiksiz olarak doldurulmuş ve imzalanmış vize başvuru formu. (Evli olanlar için eşler ile ilgili bilgiler mutlaka doldurulmalıdır)
  2. 2 adet arka fonu beyaz vesikalık fotoğraf. (6 aydan eski olmamalı)
  3. Şirketin antetli kağıdına dilekçe yazılmalıdır. Dilekçe şirketin imza sirkülerinde yetkili bir kişi tarafından imzalanmalı ve imza sahibinin adı ve soyadı açıkça yazılmalıdır.
  4. Gidilecek ül