Visa Application
Visa Claimed
Visa Unclaimed
Schengen Countries
Passport Information
Travel Insurance
Visa Period
   
Finlandiya Vize Evrakları

Finlandiya

En az 6 ay geçerli pasaport.
Ortak Schengen vize sistemine dahildir.
Pasaportlarında daha önceden alınmış Schengen, İngiliz veya ABD vizesi bulunmayan yolcular başvurularını şahsen gerçekleştirmelidir.
Vize başvuru formu İngilizce'dir
Vize başvuruları 15 günde sonuçlanabilmektedir.
Konsolosluk vize ücretini başvuru sırasında nakit olarak almaktadır. Şahsi başvurularınızda yanınızda nakit para bulundurmanızı ve konsoloslukların vize ücreti için güncel bilgiyi başvurunuzdan önce öğrenmenizi tavsiye ederiz.

 

 Ticari Vize

  1. Eksiksiz olarak doldurulmuş ve imzalanmış vize başvuru formu. (Evli olanlar için eşler ile ilgili bilgiler mutlaka doldurulmalıdır)
  2. Şirketin antetli kağıdına dilekçe yazılmalıdır. Dilekçe şirketin imza sirkülerinde yetkili bir kişi tarafından imzalanmalı ve imza sahibinin adı ve soyadı açıkça yazılmalıdır.
  3. Gidilecek ülkedeki şirketten antetli k www.ciprofloxacin500mgantibiotics.com/ ciprofloxacin 500mg ağıda kaşeli ve imzalı davetiye veya iş gezintisi ile ilgili bilgi içeren bir yazı alınmalıdır.
  4. 2 adet arka fonu beyaz vesikalık fotoğraf.
  5. En az 1 ay geçerli, yurtdışında geçerli minimum 30.000 Euro teminat limitli sağlık sigortası (sigorta poliçesinin fotokopisi yeterlidir).
  6. Otel ve uçak bileti rezervasyon detayları. Şirketin imza sirküleri fotokopisi.
  7. Şirket faaliyet belgesi fotokopisi(İTO veya İSO). Faaliyet belgesi en fazla altı ay önce alınmış ve her altı ayda bir yenilenmiş olmalıdır.
  8. Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi.
  9. SSK işe giriş bildirgesi. (İnternetten çıktı olursa şirketin kaşesi ve imzalı olması gerekli.)
  10. Vergi levhası fotokopisi.