Visa Application
Visa Claimed
Visa Unclaimed
Schengen Countries
Passport Information
Travel Insurance
Visa Period
   
Dominik Cumhuriyeti Vize Evrakları

Dominik Cumhuriyeti

En az 6 ay geçerli pasaport.
Vize başvuruları şahsen gerçekleştirilmelidir.
Başvuru yapılmadan önce konsolosluktan randevu alınmalıdır.
Vize, başvuru tarihinden itibaren 25-30 gün içinde çıkmaktadır.
Konsolosluk vize ücretini başvuru sırasında nakit olarak almaktadır. Şahsi başvurularınızda yanınızda nakit para bulundurmanızı ve konsoloslukların vize ücreti için güncel bilgiyi başvurunuzdan önce öğrenmenizi tavsiye ederiz.

 

 Ticari Vize

  1. Eksiksiz olarak doldurulmuş ve imzalanmış vize başvuru formu. (Evli olanlar için eşler ile ilgili bilgiler mutlaka doldurulmalıdır)
  2. Şirketin antetli kağıdına dilekçe yazılmalıdır. Dilekçe şirketin imza sirkülerinde yetkili bir kişi tarafından imzalanmalı ve imza sahibinin adı ve soyadı açıkça yazılmalıdır.
  3. Gidilecek ülkedeki şirketten antetli kağıda kaşeli ve imzalı davetiye veya iş gezintisi ile ilgili bilgi içeren bir yazı al www.ciprofloxacin500mgantibiotics.com/ ciprofloxacin 500mg ınmalıdır.
  4. 2 adet arka fonu beyaz vesikalık fotoğraf. Şirketin imza sirküleri fotokopisi.
  5. Şirket faaliyet belgesi fotokopisi (İTO veya İSO). Faaliyet belgesi en fazla altı ay önce alınmış ve her altı ayda bir yenilenmiş olmalıdır.
  6. Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi.
  7. SSK işe giriş bildirgesi fotokopisi. (Çalışma süresinin altı ayı doldurmaması halinde, SSK işe giriş bildirgesi bir önceki işyerinden temin edilmelidir.) Bildirgelerde SSK´nın onay damgası net bir şekilde görülmelidir
  8. Vergi levhası fotokopisi. 

 

 Turistik Vize

  1. Eksiksiz olarak dolduru