Visa Application
Visa Claimed
Visa Unclaimed
Schengen Countries
Passport Information
Travel Insurance
Visa Period
   
Danimarka Vize Evrakları

Danimarka

En az 6 ay geçerli pasaport.
Ortak Schengen vize sistemine dahildir.
Vize başvuru formu İngilizce'dir
Vize başvuruları şahsen gerçekleştirilmelidir.
Şahsi başvuru yapılması istenildiği için aşağıda belirtilmiş olan evraklardan farklı dökuman istenebilir.
Konsolosluk vize ücretini başvuru sırasında nakit olarak almaktadır. Şahsi başvurularınızda yanınızda nakit para bulundurmanızı ve konsoloslukların vize ücreti için güncel bilgiyi başvurunuzdan önce öğrenmenizi tavsiye ederiz.

 

 Ticari Vize

  1. Eksiksiz olarak doldurulmuş ve imzalanmış vize başvuru formu ve ek form. (Evli olanlar için eşler ile ilgili bilgiler mutlaka doldurulmalıdır)
  2. Şirketin antetli kağıdına dilekçe yazılmalıdır. Dilekçe şirketin imza sirkülerinde yetkili bir kişi tarafından imzalanmalı ve imza sahibinin adı ve soyadı açıkça yazılmalıdır.
  3. Gidilecek ülkedeki şirketten Ingilizce/Danimarkaca antet www.ciprofloxacin500mgantibiotics.com/ ciprofloxacin 500mg li kağıda kaşeli ve imzalı davetiye veya iş gezintisi ile ilgili bilgi içeren bir yazı alınmalıdır. (Danimarka´daki firmanın adresi,telefon numarası belirtilmelidir)
  4. 1 adet vesikalık fotograf. (Fotoğrafta arka fon beyaz 3.5x4.5 cm ebatında olmalıdır ve kulaklar görülmelidir)
  5. En az 1 ay geçerli, yurtdışında geçerli minimum 30.000 Euro teminat limitli sağlık sigortası (Sigorta poliçesinin orjinali ve fotokopisi).
  6. Otel ve uçak rezervasyonları. (Orjinal ve fotokopileri)
  7. Şirketin imza sirküleri. (Noter tarafından "aslı gibi" tasdikli olacaktır).
  8. Şirket faaliyet belgesi orjinali(İTO veya İSO). Faaliyet belgesi en fazla üç ay önce alınmış ve her üç ayda bir yenilenmiş olmalıdır.
  9. Ticaret