Visa Application
Visa Claimed
Visa Unclaimed
Schengen Countries
Passport Information
Travel Insurance
Visa Period
   
Ukrayna Vize Evrakları

Ukrayna

En az 6 ay geçerli pasaport.
Seyahat eden yolcuların geçerli Ukrayna vizesinin mutlaka geçerlilik süresi olan pasaportlarında bulunması gerekmektedir. (Süresi ya da vize sayfasının bitmesi nedeni ile yeni pasaport çıkartan yolcuların özellikle dikkat etmesini rica ederiz, eğer süresi biten pasaportlarında vize var ise yeni pasaportları içinde mutlaka yeni vize temin etmeleri gerekmektedir.)

 

 Ticari Vize

 1. Eksiksiz olarak doldurulmuş ve imzalanmış vize başvuru formu. (Evli olanlar için eşler ile ilgili bilgiler mutlaka doldurulmalıdır)
 2. 2 adet vesikalık fotoğraf.
 3. Şirketin antetli kağıdına dilekçe yazılmalıdır. Dilekçe şirketin imza sirkülerinde yetkili bir kişi tarafından imzalanmalı ve imza sahibinin adı ve soyadı açıkça yazılmalıdır.
 4. Gidilecek ülkedeki şirketin antetli kağıdına hazırlanmış imzalı davetiye. (davetiyenin faks ile gelmiş olması yeterli olacaktır)
 5. Şirketin www.ciprofloxacin500mgantibiotics.com/ ciprofloxacin 500mg imza sirküleri fotokopisi.
 6. Şirket faaliyet belgesi fotokopisi(İTO veya İSO). Faaliyet belgesi en fazla altı ay önce alınmış ve her altı ayda bir yenilenmiş olmalıdır.
 7. Vergi levhası fotokopisi.
 8. Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi.
 9. SSK işe giriş bildirgesi. (İnternetten çıktı olursa şirketin kaşesi ve imzalı olması gerekli.)
 10. Nüfus cüzdanı fotokopisi (önlü, arkalı)

 

 Turistik Vize

 1. Eksiksiz olarak doldurulmuş ve imzalanmış vize başvuru formu. (Evli olanlar için eşler ile ilgili bilgiler mutlaka doldurulmalıdır)
 2. 2 adet vesikalık foto