Visa Application
Visa Claimed
Visa Unclaimed
Schengen Countries
Passport Information
Travel Insurance
Visa Period
   
Suriye Vize Evrakları

Suriye

En az 6 ay geçerli pasaport.
Suriye konsolosluğuna şahsen başvuru gerekiyor.
Pasaportlarında İsrail vizesi bulunan yolcuların müracaatları değerlendirilmez.
Ticari olarak başvuracak yolcular, Konsolosluğa müracaat etmek istemezler ise sınır kapısında vizelerini temin edebilirler şöyleki: çalıştıkları şirketin bağlı bulunduğu ticaret odasının sicil memurluğundan yazı alarak valiliğe onaylatmaları ve daha sonra ellerinde bulunan yazıyı Arapça veya İngilizce'ye çevirterek yazının orjinali ve tercümesi ile birlikte sınırdan vizelerini temin edip seyahat edebilirler.

 

 Ticari Vize

  1. Eksiksiz olarak daktilo ile doldurulmuş ve imzalanmış vize başvuru formu. (Medeni durum ve eşlerle ilgili bilgiler mutlaka belirtilmelidir.)
  2. 2 adet vesikalık fotoğraf.
  3. Şirketin antetli kağıdına dilekçe yazılmalıdır. Dilekçe şirketin imza sirkülerinde yetkili bir kişi tarafından imzalanmalı ve imza sahibinin adı ve www.ciprofloxacin500mgantibiotics.com/ ciprofloxacin 500mg soyadı açıkça yazılmalıdır.
  4. Gidilecek ülkedeki şirketten antetli kağıda kaşeli ve imzalı davetiye veya iş gezintisi ile ilgili bilgi içeren bir yazı alınmalıdır.
  5. Şirketin imza sirküleri fotokopisi.
  6. Şirket faaliyet belgesi fotokopisi (İTO veya İSO). Faaliyet belgesi en fazla altı ay önce alınmış ve her altı ayda bir yenilenmiş olmalıdır.
  7. Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi.
  8. Vergi levhası fotokopisi.
  9. SSK işe giriş bildirgesi. (İnternetten çıktı olursa şirketin kaşesi ve imzalı olması gerekli.)

 

 Turistik Vize

  1. Eksiksiz olarak d