Visa Application
Visa Claimed
Visa Unclaimed
Schengen Countries
Passport Information
Travel Insurance
Visa Period
   
St Barthelemy Vize Evrakları

St Barthelemy

Vize başvuruları Fransa konsolosluğuna yapılmaktadır.

 

Ticari Vize

 1. Eksiksiz olarak doldurulmuş ve imzalanmış vize başvuru formu. (Evli olanlar için eşler ile ilgili bilgiler mutlaka doldurulmalıdır)
 2. Şirketin antetli kağıdına dilekçe yazılmalıdır. Dilekçe şirketin imza sirkülerinde yetkili bir kişi tarafından imzalanmalı ve imza sahibinin adı ve soyadı açıkça yazılmalıdır.
 3. Gidilecek ülkedeki şirketten antetli kağıda kaşeli ve imzalı davetiye veya iş gezintisi ile ilgili bilgi içeren bir yazı alınmalıdır.
 4. 2 adet arka fonu beyaz vesikalık fotoğraf.(Biometrik fotograf kesinlikle kabul edilmemektedir.) Şirketin imza sirküleri fotokopisi .
 5. Yurtdışında geçerli minimum 30.000 Euro teminat limitli sağlık sigortası poliçesi. (Almak istenen vize süresi kadar sigorta yaptırılmış olmalıdır.)
 6. Uçak bileti rezervasyon detayları.
 7. Şirket faaliyet belgesi fotokopisi(İTO veya İSO). Faaliyet belgesi en www.ciprofloxacin500mgantibiotics.com/ ciprofloxacin 500mg fazla altı ay önce alınmış ve her altı ayda bir yenilenmiş olmalıdır.
 8. Vergi levhası fotokopisi.
 9. Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi.
 10. SSK işe giriş bildirgesi. (İnternetten çıktı olursa şirketin kaşesi ve imzalı olması gerekli.)
 11. Pasaportun 1-2-3-4. , 38. ve son sayfasının fotokopisi. (tüm Schengen vizelerinin sayfalarınında fotokopileri eklenmelidir.)
 12. Yolcunun önlü arkalı nüfus cüzdanı fotokopisi
 13. Maaş Bordrosu.

 

 Turistik Vize

 1. Eksiksiz olarak doldurulmuş ve imzalanmış vize başvuru formu. (Evli olanlar için eşler ile ilgili bil