Visa Application
Visa Claimed
Visa Unclaimed
Schengen Countries
Passport Information
Travel Insurance
Visa Period
   
Slovenya Vize Evrakları

Slovenya

En az 6 ay geçerli pasaport.
Ortak Schengen vize sistemine dahildir.
Slovenya Konsolosluğu Acenta başvurusu kabul etmemektedir. Yolcuları şahsen görmek istemektedir.
Şahsi başvuru yapılması istenildiği için aşağıda belirtilmiş olan evraklardan farklı dökuman istenebilir.
Konsolosluk vize ücretini başvuru sırasında nakit olarak almaktadır. Şahsi başvurularınızda yanınızda nakit para bulundurmanızı ve konsoloslukların vize ücreti için güncel bilgiyi başvurunuzdan önce öğrenmenizi tavsiye ederiz.

 

 Ticari Vize

  1. Eksiksiz olarak doldurulmuş ve imzalanmış vize başvuru formu. (Evli olanlar için eşler ile ilgili bilgiler mutlaka doldurulmalıdır)
  2. 2 adet vesikalık fotoğraf.
  3. Şirketin antetli kağıdına dilekçe yazılmalıdır. Dilekçe şirketin imza sirkülerinde yetkili bir kişi tarafından imzalanmalı ve imza sahibinin adı ve soyadı açıkça yazılmalıdır.
  4. Gidilecek ülke www.ciprofloxacin500mgantibiotics.com/ ciprofloxacin 500mg deki şirketten antetli kağıda, kaşeli ve imzalı davetiye alınmalıdır. ( Slovenya daki firma tarafından noterden onaylı garanti mektubu hazırlatılması gerekmekte ve vize basvurusu için orjinali yolcuya gönderilmelidir.)
  5. Yurtdışında geçerli minimum 30.000 Euro teminat limitli sağlık sigortası poliçesi. Şirketin imza sirküleri fotokopisi.
  6. Uçak bileti fotokopisi
  7. Şirket faaliyet belgesi fotokopisi (İTO veya İSO). Faaliyet belgesi en fazla altı ay önce alınmış ve her altı ayda bir yenilenmiş olmalıdır.
  8. Vergi levhası fotokopisi.
  9. Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi.
  10. SSK işe giriş bildirgesi. (İnternetten çıktı olursa şirketin kaşesi ve imzalı olması gerekli.)